Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik bant veya etiketi nedir?
Güvenlik bant ve etiketleri gönderilen kargoların güvenliğini sağlayarak kargolar açıldığında veya kurcalandığında alıcıyı uyaran özel ürünlerdir.

 

Güvenlik ürünleri hangi materyaller üzerinde etkilidirler?
Plastik güvenlik torbları, karton kutular, zarflar, metaller ve cam yüzeylerde etkilidirler.

 

Güvenlik ürünleri gerçekten güvenli midir?
Diğer güvenlik bant ve etiketleri aşağıdaki örneklerde belirtilen şekillerde kolayca açılabilir:

* Güvenlik bant veya etiketini dondurucu sprey ile dondurduğunuzda filmle beraber tutkalda donar ve geçici olarak bantın kolaylıkla açılmasını sağlar. Terabant™ güvenlik ürünlerinde bu mümkün değildir. Bant spreyle soğutulduğunda ve ürün açıldığında ambalaj üzerinde kalıcı gizli mesaj bırakır.

 * Güvenlik ürünleri aynı zamanda saç kurutma makinası kullanılarak ısıtılarak da açılabilir. Isıtılan bant veya etiketteki tutkal ısının etkisiyle ambalaj üzerinde hiçbir gizli mesaj bırakmadan kolaylıla sökülürler. Terabant™ ürünlerinde durum farklıdır. Isıltıldığında Terabant™ ürünleri yapısındaki ısıyla aktif hale gelen ve renk değiştiren boya sayesinde renk değiştirerek ürün yüzeyden sökülse bile ambalajın yüzeyinde kalıcı gizli mesaj bırakır.

 

Güvenlik ürünleri hangi renk, ebat ve şekillerde üretilebilir?
Ürünlerimizde standart kullandığımız renk uyarı veya tehlikeyi belirttiği için kırmızıdır. Ürünlerimiz kırmızı dışında çeşitli renklerde, ebatlarda ve şekillerde üretilebilirler.

 

Terabant™ ürünleri için üretim ve nakliye süresi nedir?
Satış işlemi tamamlandıktan sonra, üretim süresi iki (2) ila üç (3) haftadır. Nakliye süresi ise yaklaşık olarak iki (2) ila dört (4) hafta arasında değişir.

 

Sonraki >>

 
Copyright © 2012 - Her hakkı saklıdır.
Powered By : Terakom Web Team