Hakkımızda

Terabant™ geniş ürün yelpazesine sahip güvenlik bant ve etiketlerinin üreticisi ve distribütörüdür. Terabant™ güvenlik bant ve etiketleri size, kolay, hızlı ve hesaplı güvenlik çözümleri sunmaktadır. Yeni bant ve güvenlik teknolojisi ürünlerimizin plastik torbalar, karton kutular, metaller, Tyvek ve kağıt zarflar üzerinde daha etkilidir. Etiketler veya bantlar kurcalandığında veya açıldığında ambalajın üzerinde kalıcı, alıcıyı uyaran “Açılmıştır” veya “Geçersiz” gibi mesajlar bırakır.

 

Ayrıca Terabant™ müşterilerinin isteklerine uygun olarak özel etiket ve bant tasarımı hizmetlerinin yanında, müşteri logosu veya firma adı baskısı, isteğe uygun renk ve  şekil, istenilen dilde uyarı mesajı, barkod ve sıralı numaralandırma gibi seçenekler de sunmaktadır. Uyarı mesajları ayrıca farklı yazı fontu veya büyüklükte yapılabilmektedir. Özel tasarımların yanı sıra, stoklarımızda mevcut olan standart ürünleri, siparişin büyüklüğüne veya kullanım yerine göre müşterilerimize önermekteyiz. Terabant™’ta güvenliğiniz, önceliğimizdir.

 

Terabant™ en son teknolojiye uygun etiket ve bant çözümlerini sunan, Amerika, Avrupa ve Asya marketlerini hedef alan, uluslararası, Terakom Bil. Sis. Ltd. Sti. ve Terakom Enterprises Inc.’ye bağlı bir kuruluştur. Güvenlik çözümleri sunduğumuz ülkeler Kanada, Çin, Avustralya, El Savador, Amerika Birleşik Devletleri, Guatemala, Honduras, Hong Kong, Güney Kore, Türkiye, Meksika, Nikaragua, Yeni Zelanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, zerbaycan, Özbekistan, Kazakistan ve Bulgaristan’dır.

 
MİSYONUMUZ
Terabant™ olarak hedefimiz, deneyimimizi gelişen teknoloji ile birleştirerek en son teknolojik yeniliklerle müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Vizyonumuz, müşterilerimize en iyi güvenlik çözümlerini ve en iyi güvenlik bant ve etiketlerini sunmaktır.
 
Copyright © 2012 - Her hakkı saklıdır.
Powered By : Terakom Web Team